ממליצים עלינו

זה מה שהלקוחות שלנו, בעבר ובהווה, אומרים עלינו:

עידו אביקסיס

מנהל מטה המכירות, שטראוס

כשבועיים בלבד לפני האירוע העברנו את הדגשים לכתיבת התכנים, ומיד מצאנו אוזן קשובה, מענה מהיר במיוחד, שירות אדיב – ובעיקר מקצועיות ויכולת כתיבה ברמה גבוהה מאוד.

דידי שחר

ספר זיכרון לאביה ז"ל

עידו, אין לי מספיק מילים שיביעו את גודל הערכתי להשקעתך בפרויקט ההנצחה של אבי ז"ל. ההתייחסות הרגישה שלך אליי ואל אימי עזרה לנו להתמודד עם העלאת הזיכרונות. אין זה דבר מובן מאליו שאדם שמיומנויותיו התבקשו לעבודה מסוימת יגייס את עצמו ואת נפשו לכך.

מרב אברהמס

מנהלת מצוינות, רשות האוכלוסין וההגירה

עידו הנחה את הסדנה באופן רהוט, בחן רב, תוך הפגנת שליטה מלאה בחומר. יכולותיו המקצועיות של מר הנדל בשילוב אישיותו הנעימה הביאה להצלחת הסדנה, שבאה לדי ביטוי בהשגת מטרת הסדנה וכן מהמשוב הנלהב של המשתתפים בסדנה.

ארז נהיר

יו"ר עמותת סיירת גולני

ברצוני להודות לך מקרב לב על שירותיך המסורים ותרומתך לקידום חגיגות 60 שנה לסיירת גולני. יכולותיך המקצועיות והתכנים שכתבת הביאו באופן ישיר לעלייה בכמות הבוגרים שנרשמו לאירוע – ועל כך יישר כוח!

ארבל שירן

מנכ"ל ניצת הדובדבן

אני נעזר בעידו ובצוות רשמים פעמים רבות לפי הצורך, גם לכתיבת ניירת עסקית פנימית וגם חומרים שיווקיים כשנדרש. עידו תמיד מגיב במהירות, מבין מה אנחנו צריכים ומה הצרכים העסקיים שלנו, ויודע לתרגם את זה לטקסטים מעולים וממוקדים.

רותם רוגובסקי

מנכ"ל סקייפרו

אני עובד עם עידו כבר יותר מ-10 שנים, בהתחלה כסמנכ"ל בחברת דיגיטל ועכשיו כמנכ"ל חברת הפקות. עידו ניחן בכתיבה יוצאת דופן, רהוטה ומעניינת, ולא קרה עד היום שאני, הצוות או אחד מהלקוחות שלנו לא היה מרוצה. תענוג לעבוד איתו!

תנו לנו להפוך גם אתכם ללקוחות מרוצים – דברו איתנו:
050-8812234, info@reshamim.co.il